🔥SLEVOVÉ DNY — EXTRA SLEVA na matrace, rošty i doplňky! Slevový kód: EXTRA
Extra sleva (kód: EXTRA) platí do neděle 17.5.
| Pratelnost potahu | Praní až na 60°C |
| Snímatelnost potahu | Ano |
| Tvrdost matrace | 2-měkká, 3-střední |
| Výška matrace | 18 cm |
| Potah | Olympic |
| Velikost | 90 x 200 x 18 |
| Rozměr | 90 x 200 cm |
| Zdravotní | Ano |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | PUR pěna |
| Určení | Partnerské matrace |
| Zóny | 7 |
| Nosnost | 120 kg |
Výjimečná elasticita „studené pěny“ s vyšší tuhostí a nosností, v kombinaci s PUR pěnou poskytující dokonalý spací komfort širokému okruhu uživatelů. Speciální oboustranné tvarování rozděluje jádro do 7 anatomických zón zajišťujících optimální tvrdost pro každou část lidského těla. Standardní potah OLYMPIC. Matrace DANAÉ je vhodná nejen pro aktivní sportovce, ale i pro ostatní, kteří vyhledávají vysoký komfort.
Potah OLYMPIC je kombinací elegantního designu s antibakteriální úpravou SANITIZED®, která jej ochrání před nežádoucími vlivy mikrobů. Potah se velmi snadno udržuje čistý, je odolný vůči množení roztočů a navíc je příjemně jemný na dotek.












| Pratelnost potahu | Praní až na 60°C |
| Snímatelnost potahu | Ano |
| Tvrdost matrace | 2-měkká, 3-střední |
| Výška matrace | 18 cm |
| Potah | Olympic |
| Velikost | 90 x 200 x 18 |
| Rozměr | 90 x 200 cm |
| Zdravotní | Ano |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | PUR pěna |
| Určení | Partnerské matrace |
| Zóny | 7 |
| Nosnost | 120 kg |
