🔥SLEVOVÉ DNY — EXTRA SLEVA na matrace, rošty i doplňky! Slevový kód: EXTRA
Extra sleva (kód: EXTRA) platí do neděle 10.5.
| Antialergická matrace | Ano |
| Tvrdost matrace | 3-střední, 4-tvrdá |
| Výška matrace | 24 cm |
| Velikost | 120 x 210 x 24 |
| Rozměr | 120 x 210 cm |
| Zdravotní | Ano |
| Záruka | 6 let |
| Materiál | Líná Visco pěna |
| Zóny | 7 |
| Nosnost | 135 kg |
Česká matrace Super Fox Visco v mazlivějším provedení. Nechte se ukolébat na obláčku paměťového pohodlí.
Matrace vyrobená v Krkonoších. Odlehčuje fyzickou námahou i stresem unavené tělo. Bezchybně padnoucí vyšší střední tuhost. Vynikající odezva matrace ve všech spánkových polohách. HORNÍ PLOCHA MATRACE Paměťová pěna pečuje o klouby a uvolňuje svalstvo. Varianta bez masážní profilace pro milovníky klasického poležení. STŘEDNÍ VRSTVA MATRACEOdolná, vysoce pružná studená pěna. SPODNÍ PLOCHA MATRACE Tužší, pružná hybridní pěna s antidekubitní profilací = skvěle dýchá, a i přes vyšší tuhost netlačí.
| Antialergická matrace | Ano |
| Tvrdost matrace | 3-střední, 4-tvrdá |
| Výška matrace | 24 cm |
| Velikost | 120 x 210 x 24 |
| Rozměr | 120 x 210 cm |
| Zdravotní | Ano |
| Záruka | 6 let |
| Materiál | Líná Visco pěna |
| Zóny | 7 |
| Nosnost | 135 kg |
