🔥SLEVOVÉ DNY — EXTRA SLEVA na matrace, rošty i doplňky! Slevový kód: EXTRA
Akce platí do neděle 19.4.
| Složení | Taštičkové jádro, VISCO a HR pěna NEVEON |
| Tvrdost matrace | 2-měkká, 3-střední |
| Výška matrace | 26 cm |
| Potah | ATLANTIS s úpravou Frix a 3D ventilační mřížkou |
| Velikost | 180 x 195 x 26 |
| Rozměr | 180 x 195 cm |
| Záruka | 5 let |
| Nosnost | 150 kg |
Pro přizpůsobení zátěži Potřebujete matraci s vyšší nosností? Zvolte taštičkovou. Skládá se z velkého množství pružin uložených v samostatných taštičkách. Díky tomu dokáže přesně reagovat na hmotnost v jednotlivých částech matrace. Vhodná kombinace taštičkového jádra a pěn s děrováním ŘEŠETO zaručuje vysokou prodyšnost a životnost matrace. PREMIUM SPRING VISCO
VISCO pěna
Potah ATLANTIS
| Složení | Taštičkové jádro, VISCO a HR pěna NEVEON |
| Tvrdost matrace | 2-měkká, 3-střední |
| Výška matrace | 26 cm |
| Potah | ATLANTIS s úpravou Frix a 3D ventilační mřížkou |
| Velikost | 180 x 195 x 26 |
| Rozměr | 180 x 195 cm |
| Záruka | 5 let |
| Nosnost | 150 kg |
