🔥SLEVOVÉ DNY — EXTRA SLEVA na matrace, rošty i doplňky! Slevový kód: EXTRA
Extra sleva (kód: EXTRA) platí do neděle 24.5.
| Pratelnost potahu | Praní až na 60°C |
| Snímatelnost potahu | Ano |
| Tvrdost matrace | 3-střední |
| Výška matrace | 14 cm |
| Potah | Aloe Vera |
| Velikost | 140 x 200 x 14 |
| Rozměr | 140 x 200 cm |
| Zdravotní | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Materiál | Líná Visco pěna |
| Rošt | Pevný, lamelový |
| Nosnost | 130 kg |
Jedinečná sendvičová matrace BELLA LUX se přizpůsobí vašemu tělu, nebudete chtít ráno vstát z postele. Díky použití VISCOR (líná pěna), zažijete pocit pozvolného a výrazného zanoření do matrace. Vyztužené bočnice matrace výrazně zpevňují hrany ložné plochy a jsou více odolné proti sesezení. Součástí matrace je příjemný potah ALOE VERA. BELLA LUX vás pohltí a dokonale uspí.
Oblíbená varianta potahu s moderním dezénem ve svěží zelenkavé barvě je příjemně měkká a hýčká každého uživatele. Dopřejte si relaxaci a uvolnění v moderním stylu wellness.










| Pratelnost potahu | Praní až na 60°C |
| Snímatelnost potahu | Ano |
| Tvrdost matrace | 3-střední |
| Výška matrace | 14 cm |
| Potah | Aloe Vera |
| Velikost | 140 x 200 x 14 |
| Rozměr | 140 x 200 cm |
| Zdravotní | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Materiál | Líná Visco pěna |
| Rošt | Pevný, lamelový |
| Nosnost | 130 kg |
