🔥SLEVOVÉ DNY — EXTRA SLEVA na matrace, rošty i doplňky! Slevový kód: EXTRA
Extra sleva (kód: EXTRA) platí do neděle 17.5.
| Pratelnost potahu | Praní až na 60°C |
| Snímatelnost potahu | Ano, do 4 stran |
| Tvrdost matrace | 4-tvrdá |
| Výška matrace | 20 cm |
| Potah | Moravia |
| Velikost | 100 x 200 x 20 |
| Rozměr | 100 x 200 cm |
| Záruka | 5 let |
| Materiál | Latex |
| Určení | Muži, ženy, děti |
| Rošt | Lamelový, polohovací, pevný |
| Nosnost | 130 kg |
Latexová matrace ve stylu moderních bio trendů vhodná i pro lidi s vyšší hmotností.
Exkluzivní jádro z pěnové pryže (latex) s příměsí přírodního kaučuku, které je ve střední vrstvě dvojnásobně vyztuženo a významně zpevněno kokosovými flexideskami. Vyniká výbornou pružností, prostupností vzduchu (otevřená struktura buněk a perforace latexu), antibakteriálními vlastnostmi a díky charakteristické bodové elasticitě se dokonale přizpůsobuje křivkám lidského těla – poskytuje mu zaručenou podporu v místech, kde to nejvíce potřebuje. Díky dobrým ortopedickým vlastnostem je matrace vhodná i pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko. Standardní potah AVALON, volitelný potah MORAVIA. ARTEMIS BIO vám zajistí pohodlný spánek a relaxaci.
Potah AVALON pro výrobu tohoto potahu se používají mikročástice stříbra, které zlepšují hygienu vašeho lůžka. Tato technologie, která se nazývá SILVERGUARD®, je registrovaná jako bezkonkurenční antibakteriální ochrana. Ionty stříbra (Ag+) chrání textilii před mikroorganismy a zabraňují jejich množení přírodní cestou.
Potah MORAVIA je vyrobený z exkluzivní pletené látky s vysokým obsahem přírodní viskózy. Přírodní viskóza, jejíž základní surovinou pro výrobu je celulóza získaná ze dřeva jehličnatých stromů, dodává látce potřebnou prodyšnost .....
Výška matrace v potahu: cca 20 cm








| Pratelnost potahu | Praní až na 60°C |
| Snímatelnost potahu | Ano, do 4 stran |
| Tvrdost matrace | 4-tvrdá |
| Výška matrace | 20 cm |
| Potah | Moravia |
| Velikost | 100 x 200 x 20 |
| Rozměr | 100 x 200 cm |
| Záruka | 5 let |
| Materiál | Latex |
| Určení | Muži, ženy, děti |
| Rošt | Lamelový, polohovací, pevný |
| Nosnost | 130 kg |
