🔥SLEVOVÉ DNY — EXTRA SLEVA na matrace, rošty i doplňky! Slevový kód: EXTRA
Extra sleva (kód: EXTRA) platí do neděle 24.5.
| Pratelnost potahu | Praní až na 60°C |
| Snímatelnost potahu | Ano |
| Tvrdost matrace | 3-střední |
| Výška matrace | 14 cm |
| Potah | Aloe Vera |
| Velikost | 80 x 200 x 14 |
| Rozměr | 80 x 200 cm |
| Zdravotní | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Materiál | HR Studená pěna |
| Rošt | Pevný, lamelový |
| Nosnost | 130 kg |
Vysoce odolná sendvičová matrace se zpevněnými bočnicemi. Horní antidekubitní tvarování dělá z matrace volbu i pro ty, kteří jsou dlouhodobě upoutáni na lůžko. Vyztužené bočnice matrace výrazně zpevňují hrany ložné
plochy a jsou více odolné proti sesezení, než je tomu u běžných matrací. Potah matrace je pratelný na 60 °C a zároveň ho pohodlně sundáte, protože má zdrhovadlo do čtyř stran. BELLA PLUS je tou správnou volbou.
Oblíbená varianta potahu s moderním dezénem ve svěží zelenkavé barvě je příjemně měkká a hýčká každého uživatele. Dopřejte si relaxaci a uvolnění v moderním stylu wellness.










| Pratelnost potahu | Praní až na 60°C |
| Snímatelnost potahu | Ano |
| Tvrdost matrace | 3-střední |
| Výška matrace | 14 cm |
| Potah | Aloe Vera |
| Velikost | 80 x 200 x 14 |
| Rozměr | 80 x 200 cm |
| Zdravotní | Ano |
| Záruka | 5 let |
| Materiál | HR Studená pěna |
| Rošt | Pevný, lamelový |
| Nosnost | 130 kg |
