🔥SLEVOVÉ DNY — EXTRA SLEVA na matrace, rošty i doplňky! Slevový kód: EXTRA
Extra sleva (kód: EXTRA) platí do neděle 10.5.
| Antialergická matrace | Ano |
| Tvrdost matrace | 3-střední, 4-tvrdá |
| Výška matrace | 24 cm |
| Velikost | 80 x 220 x 24 |
| Rozměr | 80 x 220 cm |
| Zdravotní | Ano |
| Záruka | 6 let |
| Materiál | Líná Visco pěna |
| Nosnost | 135 kg |
Český bestseller mezi visco matracemi v novém hávu. Ještě variabilnější, vzdušnější, pevnější a odolnější. Varianta s jemnou relaxační masážní profilací pro spánkové gurmány.
Luxusní rodinná matrace s možností volby profilace ložné plochy (classic - rovná, wellness - masážní) a výšky (20/22/24/28 cm). Líná BIO pěna použitá na ložné ploše poskytuje komfort a vynikající ortopedické vlastnosti. Speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování.
| Antialergická matrace | Ano |
| Tvrdost matrace | 3-střední, 4-tvrdá |
| Výška matrace | 24 cm |
| Velikost | 80 x 220 x 24 |
| Rozměr | 80 x 220 cm |
| Zdravotní | Ano |
| Záruka | 6 let |
| Materiál | Líná Visco pěna |
| Nosnost | 135 kg |
