🔥SLEVOVÉ DNY — EXTRA SLEVA na matrace, rošty i doplňky! Slevový kód: EXTRA
Akce platí do neděle 19.4.
| Snímatelnost potahu | Dělitelný na dvě samostatné části |
| Antialergická matrace | Ano |
| Výška matrace | 18 cm |
| Pratelnost potahu | 60°C |
| Potah | PROACTIVE |
| Velikost | 85 x 195 x 18 |
| Záruka | 4 roky |
| Materiál | HR Studená pěna |
| Určení | Muži, ženy, děti |
| Zóny | Bez zón |
| Nosnost | 130 kg |
ŘEŠETO Matrace BLUE MEDIC JUNIOR 85x195x18 - VÝPRODEJ Pouze 2ks.
Pro hygienu vašeho spánku Chcete se probouzet na dokonale odvětrané matraci, která navíc chrání proti alergenům? Pak je tu pro vás kolekce s antibakteriální pěnou SANITIZED. Účinně zabraňuje množení a růstu bakterií, plísní, hub a roztočů. Technologie děrování ŘEŠETO dodává matraci potřebnou prodyšnost. Pravidelně rozmístěné otvory umožňují lepší cirkulaci vzduchu, což pomáhá regulovat teplotu a odvádět vlhkost. Tento systém také zlepšuje podporu těla a prodlužuje životnost matrace. BLUE MEDIC JUNIOR
Potah PROACTIVE
Matrace vyrobené z antibakteriálních pěn obsahují účinnou látku zinc(2+) bis(2-sulfanylidene-1,2-dihydropirin-1-olate), č. CAS:13463-41-7,č. ES: 236-671-3 (dále též „Pyrithione zinc“). Matrace BLUE MEDIC JUNIOR byla otestována:
Provedené zkoušky: – Rozměr matrace: šířka, délka, výška – Trvanlivost matrace – Ztráta výšky matrace – po 30.000 cyklech – Ztráta hodnoty tvrdosti matrace – Klasifikace tvrdosti matrace – Trvanlivost kraje matrace – ztráta výšky – Odolnost proti trvalé deformaci v tlaku – Odolnost potahu proti žmolkování 
Metodické doporučení Státního zdravotního ústavu č. 1/2000 k posuzování výrobků, které přicházejí do přímého styku s lidským organismem prostřednictvím kůže, popřípadě sliznic osvědčuje, že materiály odpovídají hygienickým požadavkům uvedené specifikace, jsou vhodné na potahy matrací a nepředstavují zdravotní riziko.
| Snímatelnost potahu | Dělitelný na dvě samostatné části |
| Antialergická matrace | Ano |
| Výška matrace | 18 cm |
| Pratelnost potahu | 60°C |
| Potah | PROACTIVE |
| Velikost | 85 x 195 x 18 |
| Záruka | 4 roky |
| Materiál | HR Studená pěna |
| Určení | Muži, ženy, děti |
| Zóny | Bez zón |
| Nosnost | 130 kg |
