Materasso Rošt SUPER…
Výroba 3-5 dnů
Koupit
Kód: MAT-53490
Značka: Materasso
Firma MATERASSO jako první v Evropě přichází na trh s lamelovými rošty s jedinečným způsobem impregnace 100 % přírodním levandulovým vonným… Celý popis
1 237s DPH
Výroba 3-5 dnů
ks

Parametry

Rozměr 85 x 195
Výška 5,5 cm
Záruka 2 roky
Nosnost 110 kg
Počet lamel 26

Materasso Rošt SUPER KLASIK R6

Firma MATERASSO jako první v Evropě přichází na trh s lamelovými rošty s jedinečným způsobem impregnace 100 % přírodním levandulovým vonným olejem, který je aplikován do nosné časti lamelových roštů. Tímto způsobem se zvyšuje hygiena během spánku. Provedení roštů s použitím vonných olejů je chráněno technickým vzorem, výrobním patentem.

LEVANDULE Díky čerstvé, svěží vůni byla levandule oblíbenou rostlinou starých Řeků a Římanů. Její název je odvozen od latinského slova levare.

HYGIENA Levandule se velmi rozšířila pro své vynikající insekticidně – repelentní vlastnosti a pro svěží, trvanlivou vůni. Je účinným odpuzovačem hmyzu a molů, kteří se čas od času objeví v každé domácnosti. Pomocí vonné impregnace roštu, zvýšíte hygienu a čistotu vašeho lůžka.

NESPAVOST Nedávná studie na univerzitě v Lancasteru potvrdila, že používání levandulové aromaterapie jako prostředku pro léčbu nespavosti je stejně účinné jako syntetické léky. Proto se levandulová vůňe používá jako alternativní způsob léčby nespavosti v nemocnicích. Aromaterapie má zklidňující účinky na nervovou soustavu, používá se při depresi, nervovém vypětí, podrážděnosti.

Firma MATERASSO vám jako první přináší tuto aromaterapii prostře

Exkluzivní záruka 10 let platí na:

- zlomení nosných dřevěných částí rámu roštu a při standardním zatěžování, uložení a používání roštu podle přiloženého návodu na použití. Zákázníkovi bude zaslána poštou nová část rámu, která byla zlomena a kterou si následně svépomocí namontuje na poškozený rošt.

Rošty se vyrábějí o 4 cm kratší a 0,5 cm užší než je uvedený standardní rozměr roštu (matrace).
např.: rošt o rozměru 200x90 cm se vyrobí ve skutečném rozměru 196 x 89, 5 cm.

 Parametry

Rozměr 85 x 195
Výška 5,5 cm
Záruka 2 roky
Nosnost 110 kg
Počet lamel 26

Načítání obsahu...