Materasso Matrace NEROLI…
Výroba 7-10 dnů
Koupit
Kód: MAT-51935
Značka: Materasso
Sleva-17%
zdarma
Luxusní matrace vyrobená z pokrokových pěn. Pěna Neroli díky obsahu esenciálních olejů z květu pomerančovníku napomáhá klidnému spánku. Vzhledem k… Celý popis
16 740s DPH
Maloobchodní cena:
20 090 Kč,
Ušetříte:
3 350 Kč (-17%)
Výroba 7-10 dnů
ks

Parametry

Tuhost 4 a 2
Vnější tvarování ano
Atypický rozměr ano
Snímatelnost potahu ano
Antialergická matrace ano
Pratelnost potahu ruční praní do 40°C
Potah Silktouch
Rozměr 80 x 195
Výška 28 cm
Prodyšnost Vynikající
Záruka 8 let
Materiál HR Studená pěna
Tvrdost dvojí tvrdost
Zóny 7
Rošt pevný, lamelový
Nosnost 140 kg
Materasso Matrace Aloe Bio-Ex
Sleva-32%
Speciální
nabídka

Materasso Matrace Aloe Bio-Ex

9 990 Kč
(14 660 Kč)
Pospěšte si! Nabídka končí za
Hodin Minut Sekund

Materasso Matrace NEROLI THERAPY

Luxusní matrace vyrobená z pokrokových pěn. Pěna Neroli díky obsahu esenciálních olejů z květu pomerančovníku napomáhá klidnému spánku. Vzhledem k extrémní objemové hustotě má pěna vynikající životnost. Visco pěna Thermosilver na druhé funkční straně je zárukou vynikající ortopedičnosti, termoregulace a antibakteriálních vlastností. Potah Silktouch prošitý s línou pěnou dotváří jedinečný pocit luxusu, jenž je zřejmý při prvním kontaktu s matrací. Exkluzivitu završuje nový potah SILKTOUCH, na jedné straně prošitý s viscoelastickou pěnou - zimní strana a na druhé PES vláknem - letní strana. V boku snímatelného, pratelného potahu je všita látka GOLDTOUCH, která je opatřena dvěma funkčními zipy. Tuto zlatou textilii nelze prát.

Neroli je esenciální olej, který se extrahuje z květů hořkého pomerančovníku. Název je odvozený od jména princezny z Neroli. Princezna již v 17. století používala tento olej na parfémování rukavic a vody na koupání. Olej se vyrábí vodní destilací z jemných čerstvých květů. Květy se sbírají ručně, aby nedošlo k poškození lístků. Je to velmi náročný proces, jelikož na jeden litr oleje je třeba jedné tuny květů. Díky náročnosti výroby, nádherné vůni a zdraví prospěšných vlastností je považovaný za jeden z nejdražších olejů na světě. Je součástí mnoha exkluzivních parfémů.

Olej NEROLI je vyhledávaný pro své uklidňující účinky na nervový systém. Pomáhá při úlevě od psychického napětí a zlepšuje cirkulaci krevního oběhu. Čerstvá medová vůně působí jako antidepresivum. Všechny jeho vlastnosti ulehčují boj s nespavostí a neklidným spánkem. Zpracováním esenciálního oleje NEROLI do HR pěny NEROLI vznikl vyjímečný produkt, který v matracích MATERASSO přináší do vašeho odpočinku novou dimenzi. Tou dimenzí je AROMATERAPIE, jejímž účinkům se oddáváte, kdykoli odpočíváte na matraci NEROLI THERAPY.

STUDENÁ (HR) PĚNA (žlutá vrstva) – moderní pěna, která posouvá vlastnosti PUR-PĚN o úroveň výš. Materiál disponuje dobrou elasticitou i při vyšší objemové hustotě. Díky otevřenější buněčné struktuře má HR-PĚNA dobrou prodyšnost, čímž snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Ve spojení s pratelným potahem poskytují matrace z HR-PĚNY antialergické klima pro zdravý spánek. Kvalita tohoto materiálu je zárukou dobrého komfortu.

Antibakteriální pěna Sanitized (červená vrstva) - chrání před houbami a plísněmi a navíc dokáže ochránit pěnu před nepříjemným zápachem spůsobeným těmito organismy. Ochrana SANITIZED zaručí delší životnost matrace a lepší prostředí pro spánek. 

ThermoSilver (šedá vrstva) - je pěna se schopností termoregulace zón, které jsou v kontaktu s tělem, čímž se vytváří ideální mikroklima. Tento typ pěny je vyroben s mikrokapslemi nazývanými PCM „Phase Changing Material – Materiál měnící skupenství“. Toto jsou inteligentní tepelné akumulátory, které vycházejí z fyzikálního fenoménu změny skupenství při které dochází k akumulaci velkého množství přebytečného tělesného tepla, přičemž udržuje svojí vlastní teplotu na konstantní úrovni. Toto teplo je vyzařováno zpět v případě pozdějšího poklesu tělesné teploty. Spící člověk si tak užívá regenerující, zdraví prospívající a osvěžující spánek.

Technologie využívá antibakteriálních vlastností stříbra, mocného přírodního antibiotika používaného už tisíce let. Vlastnosti stříbra byly už známé a využívané v starověkém Řecku k léčení a dezinfekci. Hodnotu této pěny umocňuje použití stříbra. Stříbro je aktivní proti bakteriím, chrání čistotu a hygienu v matraci, čímž je zaručeno zdravé prostředí pro spánek. Na základě vykonaných klinických mikrobiálních testů, bylo zjištěno, že oproti nechráněným pěnám, dochází při využití stříbra k poklesu výskytu bakterií až o 99,9 %.

Potah SILK TOUCH – prošitý s viscoelastickou – línou pěnou a PES vláknem – gramáž 100 g/m2 v boku všitá látka GOLDTOUCH. Tato exkluzivní látka byla vyrobena s využitím nanotechnologií. Díky nanovláknům získal Silk Touch jemnost hedvábí. Struktura látky v sobě spojuje výjimečnou lehkost a pružnost materiálu. Potah SilkTouch je svou hebkostí mimořádně příjemný na dotek. Poskytuje výjimečný a neopakovatelný komfort spánku. Celkový vjem komfortu je navíc umocněn zašitím viscoelastické pěny do potahu. Spodní potah SILKTOUCH prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m2. Pro snadnější manipulaci jsou na bocích matrace čtyři manipulační úchyty. Potah je snímatelný dělitelný na dvě části a PRATELNÝ POUZE RUČNĚ DO 40 °C. ROVNĚŽ JE ZAKÁZÁNO POTAH SUŠIT V BUBNOVÉ SUŠIČCE.

Ortopedická zátěž do 140 kg, výška 28cm, záruka 8 let, doporučený lamelový rošt. Boční všita látka GOLDTOUCH je opatřena dvěma funkčními zipy - tuto zlatou boční / obvodovou 8cm vysokou textilii nelze prát !!!

 

 

 Parametry

Tuhost 4 a 2
Vnější tvarování ano
Atypický rozměr ano
Snímatelnost potahu ano
Antialergická matrace ano
Pratelnost potahu ruční praní do 40°C
Potah Silktouch
Rozměr 80 x 195
Výška 28 cm
Prodyšnost Vynikající
Záruka 8 let
Materiál HR Studená pěna
Tvrdost dvojí tvrdost
Zóny 7
Rošt pevný, lamelový
Nosnost 140 kg
Materasso Matrace Aloe Bio-Ex
Sleva-32%
Speciální
nabídka

Materasso Matrace Aloe Bio-Ex

9 990 Kč
(14 660 Kč)
Pospěšte si! Nabídka končí za
Hodin Minut Sekund

Načítání obsahu...