Materasso Matrace Aloe…
Výroba 7-10 dnů
Koupit
Kód: MAT-81643
Značka: Materasso
Sleva-31%
zdarma
ALOE comfort AIRGEL – vzdušná pěna Komfort a vzdušnost v jedné matraci   Jádro matrace: Fialová vrstva - pěna Airgel (tuhost 3/5) oranžová vrstva -… Celý popis
13 080s DPH
Maloobchodní cena:
19 080 Kč,
Ušetříte:
6 000 Kč (-31%)
Výroba 7-10 dnů
ks

Parametry

Pratelnost potahu 60°C
Snímatelnost potahu ano
Potah Aloe Vera
Výška 21 cm
Záruka 4 roky
Materiál Líná Visco pěna
Tvrdost dvojí tvrdost
Zóny 7
Nosnost 140 kg
Materasso NATURA Hydrolatex T3
Sleva-33%
Speciální
nabídka

Materasso NATURA Hydrolatex T3

10 260 Kč
(15 320 Kč)
Pospěšte si! Nabídka končí za
Hodin Minut Sekund

Materasso Matrace Aloe Comfort

ALOE comfort
AIRGEL – vzdušná pěna
Komfort a vzdušnost v jedné matraci
 
Jádro matrace:
Fialová vrstva - pěna Airgel (tuhost 3/5)
oranžová vrstva - líná pěna Orange (viscoelastická, paměťová)
šedá vrstva - profilovaná pěna Nightfly
zelená vrstva - pěna Aloe Vera (tuhost 4/5)
FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozložení hmotnosti
 
 
Dvě strany tuhosti: T3 - střední tvrdost a T4 - tvrdá
 
 
Pěna Airgel
Pěna výjimečná svou přizpůsobivostí a strukturou velkých buněk. Při konstrukci matrací je využívaná především v povrchových vrstvách jádra, které jsou zodpovědné za dokonalé „dokopírování“ těla uživatele matrací. Přes otevřenou buněčnou strukturu dochází k dokonalému proudění vzduchu, tím i k excelentnímu odvodu vlhkosti a zajištění příjemného klimatu během spánku.
 
VISCOELASTICKÁ pěna
Jedinečné vlastnosti VISCOELASTICKÉ PĚNY (známé také jako LÍNÁ PĚNA) jsou zárukou maximálního komfortu spánku. Díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo se dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Působením tělesné teploty uživatele VISCOELASTICKÁ PĚNA měkne, čímž dochází k rovnoměrnému rozložení váhy a ke snížení průměrného tlaku příznivě působícího na organismus. Nedochází proto k narušení krevního oběhu a ke vzniku proleženin. Svalstvo je během spánku naprosto uvolněné, což přispívá k celkové relaxaci organismu. Matrace z VISCOELASTICKÉ PĚNY lze doporučit všem, kteří vyžadují vysoký komfort a pohodlí.
 
Pěna NIGHTFLY – komfortní pěna
Pěna špičkových parametrů, která se vyrábí exkluzivní vodní vypěňovací metodou. Tento způsob výroby je ekologičtější v porovnání se standardní metodou vypěňování. Jedná se o materiál, který překonává běžný standard bodové elasticity. Tím je zajištěna optimální opora páteře. Pěna NIGHTFLY vyniká komfortem a vysokou odolností vůči deformacím.
 
Pěna Aloe Vera 
Do této inovativní pěny jsou aplikovány výtažky z rostliny Aloe vera. Blahodárné účinky látek, které tato rostlina produkuje, jsou známy od nepaměti. Díky pozitivním účinkům na lidskou pokožku nachází už mnoho let uplatnění v kosmetice. Známá je však také příjemná vůně, a využití výtažků Aloe vera při aromaterapii. Pěna ALOE VERA je výsledkem skloubení nejnovějších technologických poznatků a dávno známých přírodních léčebných postupů. Tento materiál nabízí vysoký komfort a přirozené detoxikační vlastnosti. Velmi vhodné zapracování pěny Aloe Vera do nově vyvinutých matrací je zárukou vysokých užitných vlastností, dlouhé a stabilní elasticity, tedy i komfortu. Dalším benefitem těchto matrací je velmi příjemná a decentní aromaterapie.
 
Potah ALOE VERA relaxační účinky
Je materiál, který díky obsahu enzymů, aminokyselin a minerálních látkek, umožňuje naší kůži rychleji regenerovat a dokonce i pomáhá léčit lehčí poranění pokožky. Tento materiál je pratelný (v teplotách až do 60°C). Možno objednat ke všem typům matrací. Potah ALOE VERA prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m2.
 


Parametry

Pratelnost potahu 60°C
Snímatelnost potahu ano
Potah Aloe Vera
Výška 21 cm
Záruka 4 roky
Materiál Líná Visco pěna
Tvrdost dvojí tvrdost
Zóny 7
Nosnost 140 kg
Materasso NATURA Hydrolatex T3
Sleva-33%
Speciální
nabídka

Materasso NATURA Hydrolatex T3

10 260 Kč
(15 320 Kč)
Pospěšte si! Nabídka končí za
Hodin Minut Sekund

Načítání obsahu...