TROPICO Continental…
Na dotaz
Koupit
Kód: MAT-74872
Značka: TROPICO
Extra sleva
zdarma
Co je to kontinentální postel?Je to především pohodlí. Jsou to prakticky 3 perfektně vyladěné matrace nad sebou zasazené v masivním dřevěném rámu a… Celý popis
43 990s DPH
40 911 Kč s kódem SLEVANAVSE
Jak použít kód?

Slevový kód: SLEVANAVSE

Slevový kód můžete vyplnit v nákupním košíku a potvrdit tlačítkem POUŽÍT

Na dotaz
ks

Parametry

Pratelnost potahu 60°C
Potah Papyrus / Přírodní
Prodyšnost Vynikající
Záruka 10 let
Zóny 7
Materasso Matrace Nightfly Magic
Sleva-32%
Speciální
nabídka

Materasso Matrace Nightfly Magic

6 290 Kč
(9 210 Kč)
Pospěšte si! Nabídka končí za
Hodin Minut Sekund

TROPICO Continental Classic Hills

Co je to kontinentální postel?

Je to především pohodlí. Jsou to prakticky 3 perfektně vyladěné matrace nad sebou zasazené v masivním dřevěném rámu a potažené prvotřídní látkou s volitelným dezénem. Jinými slovy jsou to luxusní vysoká kontinentální lůžka střední tuhosti a velké variability.
Kontinentální postel TROPICO je vybavena 7-zónovou oboustrannou matrací, která poskytuje správné uložení páteře během spánku. Prvotřídní vrchní matrace (topper) zajišťuje pocit měkkosti, při současném zachování optimální pružnosti.
Správné spojení pečlivě vybraných materiálů, funkčních vrstev, velká výška a v neposlední řadě osobitý vzhled jsoutím, čím si vás kontinentální lůžko získá na první ulehnutí. Světový trend, česká výroba a švédská technologie. Každá vrstva skutečné kontinentální postele je o spánku. Jsou to 3 vyladěné matrace nad sebou. Trend tohoto „spaní“ k nám přišel zejména z Ameriky a Anglie.
Kontinentální postele nabízejí pohodlí, odolnost a účelnost. Díky tomu je najdete také ve 4- a 5- hvězdičkových hotelích po celém světě. Jsou známé také jako postele box-spring, box-bed, americké postele, atd. Vše je zasazeno v masivním rámu, vyrobeném z vrstveného dřeva a potaženo látkou s volitelným dezénem. Postel si můžete nechat očalounit Vaší látkou (cena zůstává). Cena je uvedena za kompletní postel: topper, matrace, základny, čelo, nožičky, čalounění. Volitelným příslušenstvím je Otoman - úložný prostor s vyklápěcím sedákem z delší strany.
Správné spojení pečlivě vybraných materiálů, funkčních vrstev, velké výšky a v neposlední řadě osobitého vzhledu jsou tím, čím si Vás kontinentální postel získá na první ulehnutí. Světové spaní, česká výroba a švédská technologie.

Vysoké spaní 

62 až 78 cm pohodlí. topper 6 cm matrace 19 cm (základní pružinová) nebo až 30 cm (matrace Spirit Superior / Curem / Komtesa - viz zvláštní nabídky) základny 27 cm nožičky 10 cm nebo 15 cm. NEJSNAZŠÍ ranní VSTÁVÁNÍ NA NAŠEM KONTINENTU.

Co je uvnitř?

  • Topper/Vrchní matrace VISCO-FLEXI

Umocňuje nezaměnitelný pocit komfortu a zážitek z hlubokého spánku na kontinentálních postelích Original Box Bed. Sendvičová konstrukce s vysokou vzdušností, pratelným potahem a nejvyšším možným ortopedickým komfortem jádra. Strana z VISCO pěny je opatřena masážní profilací. Druhá strana z pružné flexi pěny má rovnou masivní plochu. Potah je snímatelný, opatřený zipem a 2-dílnou konstrukcí pro snadnou manipulaci. Pratelný DO 60 °C. Vrchní matrace (dodávaná standardně v rozměru ložné plochy postele), která jemně doladí komfort a tuhost postele.
Pro řadu Klasik je k dispozici Topper Comfort - Ortopedická konstrukce s paměťovou uvolňující vrstvou a vzdušnou, pružnou studenou pěnou. Strana z paměťové pěny je opatřena masážní profilací. Strana z pružné studené pěny bez profilace. nebo Topper Aegis Hard - Zvýší tuhost, přidá pružnost. Tuhá, pružná a odolná studená pěna bez profilace. 

  • Nosná matrace - pružina POCKET

Luxusní taštičková matrace. Jednotlivé pružiny jsou uloženy v textilních pouzdrech. Každá pružina reaguje samostatně, čímž je zajištěno perfektní rozložení tlaku, podpora těla při všech režimech spánku (na boku, na zádech, ...) a efektivní podpora páteře. Rozdělena je do 7 zón s rozdílnou tuhostí a dynamikou. Postel je dodávána s ortopedickou matrací střední tuhosti s taštičkovými pružinami (standardně dodávána v rozměru ložné plochy postele). Obsahuje cca 760 ks pružinek (pro rozměr 180 x 200 cm). Pružiny reagují samostatně. Tím je zajištěno rovnoměrné rozložení hmotnosti, optimální uvolnění svalstva ve všech spánkových polohách a efektivní podpora páteře. Matrace má 7 zón s rozdílnou tuhostí a dynamikou.

  • Spodní matrace - pružina BONELL

Systém pružin Bonell se střední tuhostí konstrukce a tloušťkou drátu 2,2 mm při čtyřech závitech pružiny. Ideálně roznáší tlak absorbovaný nosnou zónovou matrací. Zároveň dodávají celé konstrukci přirozenou tuhost, odrazovou pružnost, spolu se vzdušností a dlouhou životností. Konstrukce s pružinami Bonell se zvýšenou tuhostí a tloušťkou drátu 2,2 mm zajišťuje ideálně rozložení tlaku, absorbovaného nosnou zónovou matrací. Základny zároveň dodávají celé konstrukci tuhost, odrazovou pružnost, spolu se vzdušností a dlouhou životností. Úložné prostory zde nehledejte - postel je konstruována s maximálním důrazem na kvalitu spánku. Základny jsou od rozměru ložné plochy postele většího než 120 cm dodávány vždy jako 2 ks). V případě, že potřebujete úložné prostory, využijte Otoman, který snadno sladíte se vzhledem postele Tropico.

  • Nosný rám - masivní dřevo

Robustní dřevěná konstrukce. Poskytuje stabilitu, pocit bezpečí a díky velké výšce je zárukou snadného vstávání. 

Volitelné kombinace designu

  • 3 různé druhy čela: Hills, Cube, City (různé varianty designu a prošitá, různá výška čela). Robustní dřevěná konstrukce s kvalitním ocelovým kováním (velice snadná montáž). Zvolte si jeden z moderních tvarů čel.
  • Barvy potahové látky: Antracit, Papyrus, Camel, Tmavě šedá ekokůže, Bílá ekokůže.
  • 7 druhů masivních dřevěných nožiček (10 nebo 15 cm vysoké, vyrobené z dřevěného masivu, s ocelovým závitem pro snadné a pevné přichycení k posteli). Nožičky z masivního dřeva v různých tvarech a barvách. Volitelná výška 10 nebo 15 cm bez změny ceny. Vyšší variantu doporučujeme zejména tam, kde se používají robotické vysavače (ty vyžadují zpravidla minimální výšku pod postelí 12 cm; vyšší varianta našich nožiček tak umožní Vašemu domácímu pomocníkovi „hladký průjezd“)

Ceny uvedeny za komplet (základna, matrace, topper, čelo dle výběru, čalounění).

Otoman

Jde o praktický úložný prostor s vyklápěním z dlouhé čelní strany. Dostupný v rozměrech: výška CCA 45 cm, hloubka 43 cm, šířka: 120/140/160/180/200 cm. Volitelně si můžete vybrat potahovou látku (antracit, papyrus, camel) a nožičky (buk nebo dub).
šíře 200 = 13.990 Kč
šíře 180/160/140 = 11.390 Kč
šíře 120 = 9.990 Kč
šíře 100 = 9.390 KčParametry

Pratelnost potahu 60°C
Potah Papyrus / Přírodní
Prodyšnost Vynikající
Záruka 10 let
Zóny 7
Materasso Matrace Nightfly Magic
Sleva-32%
Speciální
nabídka

Materasso Matrace Nightfly Magic

6 290 Kč
(9 210 Kč)
Pospěšte si! Nabídka končí za
Hodin Minut Sekund

Načítání obsahu...