TROPICO Continental…
Výroba 7-10 dnů
Koupit
Kód: MAT-74868
Značka: TROPICO
Extra sleva
zdarma
Co je to kontinentální postel? Je to především pohodlí. Jsou to prakticky 3 perfektně vyladěné matrace nad sebou zasazené v masivním dřevěném rámu a… Celý popis
34 990s DPH
32 541 Kč s kódem SLEVANAVSE
Jak použít kód?

Slevový kód: SLEVANAVSE

Slevový kód můžete vyplnit v nákupním košíku a potvrdit tlačítkem POUŽÍT

Maloobchodní cena:
39 990 Kč,
Ušetříte:
5 000 Kč (-13%)
Výroba 7-10 dnů
ks

Parametry

Potah Papyrus
Prodyšnost Vynikající
Záruka 10 let
Zóny 7
Materasso Matrace Aloe Bio-Ex
Sleva-32%
Speciální
nabídka

Materasso Matrace Aloe Bio-Ex

9 990 Kč
(14 660 Kč)
Pospěšte si! Nabídka končí za
Hodin Minut Sekund

TROPICO Continental Classic Hills

Co je to kontinentální postel?

Je to především pohodlí. Jsou to prakticky 3 perfektně vyladěné matrace nad sebou zasazené v masivním dřevěném rámu a potažené prvotřídní látkou s volitelným dezénem. Jinými slovy jsou to luxusní vysoká kontinentální lůžka střední tuhosti a velké variability.
Kontinentální postel TROPICO je vybavena 7-zónovou oboustrannou matrací, která poskytuje správné uložení páteře během spánku. Prvotřídní vrchní matrace (topper) zajišťuje pocit měkkosti, při současném zachování optimální pružnosti.
Správné spojení pečlivě vybraných materiálů, funkčních vrstev, velká výška a v neposlední řadě osobitý vzhled jsoutím, čím si vás kontinentální lůžko získá na první ulehnutí. Světový trend, česká výroba a švédská technologie. Každá vrstva skutečné kontinentální postele je o spánku. Jsou to 3 vyladěné matrace nad sebou. Trend tohoto „spaní“ k nám přišel zejména z Ameriky a Anglie.
Kontinentální postele nabízejí pohodlí, odolnost a účelnost. Díky tomu je najdete také ve 4- a 5- hvězdičkových hotelích po celém světě. Jsou známé také jako postele box-spring, box-bed, americké postele, atd. Vše je zasazeno v masivním rámu, vyrobeném z vrstveného dřeva a potaženo látkou s volitelným dezénem. Postel si můžete nechat očalounit Vaší látkou (cena zůstává). Cena je uvedena za kompletní postel: topper, matrace, základny, čelo, nožičky, čalounění. Volitelným příslušenstvím je Otoman - úložný prostor s vyklápěcím sedákem z delší strany.
Správné spojení pečlivě vybraných materiálů, funkčních vrstev, velké výšky a v neposlední řadě osobitého vzhledu jsou tím, čím si Vás kontinentální postel získá na první ulehnutí. Světové spaní, česká výroba a švédská technologie.

 

VYSOKÉ SPANÍ - NEJSNAZŠÍ ranní VSTÁVÁNÍ NA NAŠEM KONTINENTU

62 až 78 cm pohodlí

topper 6 cm

matrace 19 cm (základní pružinová) nebo až 30 cm s příplatek na dotaz

základny 27 cm

nožičky 10 cm nebo 15 cm dle volby zákazníka bez příplatku

 

Co je uvnitř? 

Topper/Vrchní matrace

Topper Comfort - Umocňuje nezaměnitelný pocit komfortu a zážitek z hlubokého spánku na kontinentálních postelích Original Box Bed. Sendvičová konstrukce s vysokou vzdušností, pratelným potahem a nejvyšším možným ortopedickým komfortem jádra. Potah je snímatelný, opatřený zipem a 2-dílnou konstrukcí pro snadnou manipulaci. Pratelný do 60 °C.

Topper Aegis Hard - Milovníkům tuhých postelí a matrací doporučujeme zvolit Topper Aegis Hard. Díky tomu, že je vyroben z pružné studené pěny bez použití paměťové pěny, je tak vhodný i pro uživatele, kteří trpí vysokou potivostí. Potah pratelný na 60 °C.

Zvolený topper uveďte do poznámky v objednávce. 

 

Nosná matrace - pružina POCKET

Postel je dodávána s ortopedickou matrací střední tuhosti. Luxusní taštičková matrace. Jednotlivé pružiny jsou uloženy v textilních pouzdrech. Každá pružina reaguje samostatně, čímž je zajištěno perfektní rozložení tlaku, podpora těla při všech režimech spánku (na boku, na zádech, ...) a efektivní podpora páteře. Rozdělena je do 7 zón s rozdílnou tuhostí a dynamikou. Obsahuje cca 760 ks pružinek (pro rozměr 180 x 200 cm). Pružiny reagují samostatně. 

 

Spodní matrace v základnách postele - pružina BONELL

Systém pružin Bonell se střední tuhostí konstrukce a tloušťkou drátu 2,2 mm při čtyřech závitech pružiny. Ideálně roznáší tlak absorbovaný nosnou zónovou matrací. Zároveň dodávají celé konstrukci přirozenou tuhost, odrazovou pružnost, spolu se vzdušností a dlouhou životností. Konstrukce s pružinami Bonell se zvýšenou tuhostí a tloušťkou drátu 2,2 mm zajišťuje ideálně rozložení tlaku, absorbovaného nosnou zónovou matrací. Základny zároveň dodávají celé konstrukci tuhost, odrazovou pružnost, spolu se vzdušností a dlouhou životností. Úložné prostory zde nehledejte - postel je konstruována s maximálním důrazem na kvalitu spánku. Základny jsou od rozměru ložné plochy postele většího než 120 cm dodávány vždy jako 2 ks). V případě, že potřebujete úložné prostory, využijte Otoman, který snadno sladíte se vzhledem postele Tropico.

 

Nosný rám - masivní dřevo

Robustní dřevěná konstrukce. Poskytuje stabilitu, pocit bezpečí a díky velké výšce je zárukou snadného vstávání. 

 

Čelo Hills

Robustní dřevěná konstrukce s kvalitním ocelovým kováním a velice snadnou montáží. Čelo moderního tvaru s kónickým provedením. Robustní a decentní. Výška 116 cm. Tloušťka 16/6 cm (dole/nahoře).

 

Nožičky krásné i praktické

7 druhů masivních dřevěných nožiček (10 nebo 15 cm vysoké, vyrobené z dřevěného masivu, s ocelovým závitem pro snadné a pevné přichycení k posteli). Nožičky z masivního dřeva v různých tvarech a barvách. Volitelná výška 10 nebo 15 cm bez změny ceny. Vyšší variantu doporučujeme zejména tam, kde se používají robotické vysavače (ty vyžadují zpravidla minimální výšku pod postelí 12 cm; vyšší varianta našich nožiček tak umožní Vašemu domácímu pomocníkovi „hladký průjezd“). Typ zvolené nožičky a výšku uveďtě do poznámky v objednávce.Parametry

Potah Papyrus
Prodyšnost Vynikající
Záruka 10 let
Zóny 7
Materasso Matrace Aloe Bio-Ex
Sleva-32%
Speciální
nabídka

Materasso Matrace Aloe Bio-Ex

9 990 Kč
(14 660 Kč)
Pospěšte si! Nabídka končí za
Hodin Minut Sekund

Načítání obsahu...