Nová dimenze odpočinku: matrace s účinky aromaterapie

PONDěLí 07. SRPEN 2017 | RSS Feed
Autor: Ceske-matrace.cz | napsat komentář

Neroli je esenciální olej vyhledávaný pro své uklidňující účinky na nervový systém. Pomáhá při úlevě od psychického napětí a zlepšuje cirkulaci krevního oběhu. Čerstvá medová vůně působí jako antidepresivum. Všechny jeho vlastnosti ulehčují boji s nespavostí nebo neklidným spánkem. Esenciální olej z neroli byl zapracován do nových matrací MATERASSO, aby do vašeho odpočinku přinesl novou dimenzi.

Matrace NEROLI THERAPY od firmy Materasso, specialisty na zdravý spánek, tento éterický olej obsahuje. Tato komfortní matrace splňuje všechny atributy zdravého spaní a navíc má nádherný potah Silktouch prošitý viskoelastickou pěnou.

Neroli je esenciální olej, který se extrahuje z květů hořkého pomerančovníku. Název je odvozený od jména princezny z Neroli, Anny Marie de la Tremoille. Princezna již v 17. století používala tento olej na parfémování rukavic a vody na koupání. Olej se vyrábí vodní destilací z jemných čerstvých květů. Květy se sbírají ručně, aby nedošlo k poškození lístků. Je to velmi náročný proces, jelikož na jeden litr oleje je třeba jedné tuny květů. Díky náročnosti výroby, nádherné vůni a zdraví prospěšných vlastností je považovaný za jeden z nejdražších éterických olejů na světě. Je součástí mnoha exkluzivních parfémů.

Velkým průlomem v použití přírodních látek v pěnách byla pěna Biogreen, která již téměř deset let tvoří nedílnou součást kolekce firmy Materasso. Dále jsou to švýcarské pěny s výtažky levandule a švýcarských bylin a nyní nově matrace NEROLI THERAPY.

Luxusní matrace vyrobená z pokrokových pěn. Pěna Neroli díky obsahu esenciálních olejů z květu pomerančovníku napomáhá klidnému spánku. Vzhledem k extrémní objemové hustotě má pěna vynikající životnost. Visco pěna Thermosilver na druhé funkční straně je zárukou vynikající ortopedičnosti, termoregulace a antibakteriálních vlastností. Potah Silktouch prošitý s línou pěnou dotváří jedinečný pocit luxusu, jenž je zřejmý při prvním kontaktu s matrací.

Aktuality z Úterý 14. březen 2017

Starší aktuality

Archiv aktualit

Online prodejce matrací od roku 2008 733 703 703 Volejte Pro odbornou radu při nákupu pište na email nebo