Matrace s jedinečnou nosností 190 kg !!!

ÚTERý 14. BřEZEN 2017 | RSS Feed
Autor: Ceske-matrace.cz | napsat komentář

Materasso Matrace Polargel Superior v potahu Aloe Vera

 

Jako jediná firma na českém trhu nabízí firma Materasso matraci s nosností až 190 kg. Celopěnová matrace poskytuje i pro zákazníka s vysokou hmotností komfortní odpočinek. Jádro je vyrobené ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 35kg/m3 s prořezy v oblasti „ramenní kolébky“, která je dostatečně pevná, aby poskytla bezproblémovou podporu vyšší váze. Vrchní část matrace tvoří chladívá a svěží pěna POLARGEL, která je vysoce elastická, maximálně komfortní, prodyšná, zajistí neopakovatelný pocit svěžesti. Snímatelný potah ALOE VERA je možné prát do 60st C.

ELIOCELL PĚNA patří mezi základní materiály pro výrobu matrací. Její složení zaručuje dobré kopírovací vlastnosti a pevnost. Tento materiál, jehož kvalita prošla v poslední době zásadním vývojem je zárukou vašeho zdravého spaní.

KOMFORTNÍ PĚNA je nový vývojový stupeň vycházející z ELIOCELL pěn, který při zachovaní dlouhé životnosti poskytuje o poznání vyšší stupeň komfortu. Matrace jsou vhodné na lamelový rošt.

 

Absolutní novinka. Z výzkumu koloidních systémů se zrodila pěna PolarGel. Jedná se o zcela netoxickou pěnu bez jakýchkoliv nestálých těkavých substancí. PolarGel pěna je svěží a chladivá.
Je vysoce elastická a maximálně komfortní. Při použití jako vrchní vrstva jádra matrace zajistí tato pěna neopakovatelný pocit svěžesti. Je obzvlášť vhodná pro použití v kombinaci s viscoelastickou „línou“ pěnou, kde úplně eliminuje její hřejivost. Spánek na matraci s pěnou PolarGel bude jedinečnou osvěžující relaxací.

 

 
 
Potah ALOE VERA Obsahuje převážně enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které působí na pokožku a pomáhají ji čistit a regenerovat. Praní do 60°C.
Atypický rozměr ano
Pratelnost potahu praní až na 60°C
Snímatelnost potahu ano, do 4 stran
Tuhost 5
Potah Aloe Vera
   
Výška 20
Hustota 35 kg/m3
Záruka 5 let
Materiál pěna POLARGEL + pěna ELIOCELL
Tvrdost tvrdá
Zóny 5
Rošt Lamelový, polohovací
Nosnost 190 kg

 

Aktuality z Úterý 04. březen 2014

Starší aktuality

Archiv aktualit

Online prodejce matrací od roku 2008 733 703 703 Volejte Pro odbornou radu při nákupu pište na email nebo