Kleia

Mladičká společnost Kleia je na českém trhu teprve 3 roky, ale zkušenosti majitelů a zaměstnanců společnosti Kleia Products s. r. o. Sahají už do 90-tých let. Společnost nabízí pouze vysoce kvalitní zboží z vybraných materiálů a také kladou důraz na dokonalé zpracování svých produktů přesně podle požadavků zákazníků. Výjimkou nejsou ani matrace Kleia, které jsou vyráběny hned z několika materiálů a to ze standartní etherové pěny, HR studené pěny a HR pěny s antibakteriální úpravou, dále z latexové pěny Talalay a Embrace, viscoelastické pěny s paměťovým efektem, calipore pěny, taštičkové pěny nebo i z klasických pružin.

Anatomické polštáře

Mimo matrací Kleia Vám nabízíme od této značky také anatomické polštáře, které pro správné držení těla při spánku jsou nenahraditelnou pomůckou. Anatomické polštáře jsou vyrobeny z paměťové pěny nebo z latexů a jsou se snímatelným potahem. Dokonale přizpůsobí svůj tvar Vašemu tělu a umožní tak celkovou relaxaci těla.

Skvělé ceny

Nemusíte se bát, že by matrace Kleia byli finančně náročné. Všechny ceny, které jsme pro vás připravili jsou velmi příjemné. Pravidelně pro Vás připravujeme také akce, které potěší každého zákazníka. Neváhejte tedy a neničte si záda na staré matraci a pořiďte si opravdový luxus. Věřte, že vstávání pro Vás nebude noční můrou.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

Kleia Matrace HENNI + Kuchařský nůž Lamart LT2023 ZDARMA

Matrace HENNI
7 699 Kč
4 124 Kč
od4 990 Kč
-35%
Skladem 1 ks Ortopedická matrace Henni je antidekubitní matrace z kolekce KOMFORT.Ortopedická matrace Henni je vyrobena ze dvou druhů...
Dárek ZDARMA
detail produktu
Tuhost: 3
Výška: 20 cm
Materiál: HR pěna (studená pěna)
Online prodejce matrací od roku 2008 733 703 703 Volejte Pro odbornou radu při nákupu pište na email nebo