Matrace Sultán termopur
Naše cena bez DPH:
8 413 Kč
Cena s DPH:
Naše cena s DPH:
10 180 Kč
Dostupnost
Výroba 7-10 dnů
ks

Hodnocení majitelů "13415"

Zobrazujeme pouze hodnocení, ve kterých majitelé '13415' přidali i slovní popis.

Komentáře k produktu "Matrace Sultán termopur"

Vzhledem k udržení vysoké úroveně diskusí je vkládání nových komentářů či reakce na příspěvky ostatních návštěvníků umožněno pouze přihlášeným uživatelům.

K tomuto zboží ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první!


Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Materasso Matrace Sultán termopur Organic Cotton 195 x 80 x 15

Kvalitní sendvičová matrace se sedmizónovým jádrem, jež  poskytuje individuelní oporu páteře. Ložná plocha je konstruována z viskoelastické pěny Lazy foam (líné pěny). Ta se díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla, působením tělesné teploty uživatele pěna měkne a dochází tak k rovnoměrnému rozložení váhy. Středová deska je tvarovaná přírodní pěna Biogreen, obsahující přírodní materiál ricinový olej a  výtažek z Aloe Vera, který likviduje  roztoče a bakterie. Spodní plochu matrace tvoří prodyšná latexová deska s vysokou elasticitou. Matraci doporučujeme uložit na prodyšný podklad, lamelový či pevný rošt, který podpoří její anatomické vlastnosti a prodlouží životnost. 

potah ORGANIC COTTON prošitý s Organickou bavlnou – gramáž 200 g/m2; vrchní profil: líná pěna o hustotě 50 kg/m3; jádro matrace: přírodní pěna BIOGREEN; spodní profil: latex; FY ZIOSYSTÉM – 7zón rozložení hmotnosti

 

BIOGREEN – na této pěně se ukazuje, že spojení nejmodernějších technologií a obnovitelných přírodních zdrojů je možné i v oblasti výroby matrací. Toto spojení nejen šetří náš ekosystém, ale zároveň přináší i kus přírody do našich ložnic. Suroviny vyráběné z ropy jsou v této pěně nahrazeny přírodním materiálem – ricinovým olejem, který je už léta využíván ve farmacii. Rostliny z nichž se vyrábí, přijímají během svého růstu energii ze země a slunce, která se pak prostřednictvím oleje, dostává i do našich matrací. Pěna BIOGREEN je napuštěna výtažkem z ALOE VERA, který přirozeně zvyšuje hygienu matrace tím, že likviduje roztoče a bakterie. Zároveň dodává matraci charakteristické aroma, které během krátké doby odvětrá.

Pěna BIOGREEN používaná firmou MATERASSO, je jediný originál na trhu s ga­rantovaným složením pěny s použitím přírodní složky ve formě ricinového oleje a mikrokapslemi ALOE VERA. Tato pěna se vyznačuje specifickou mramorovou strukturou. Jen v případě pěny BIOGREEN máte jistotu dlouhé životnosti, tvarové stálosti, vysoké elasticity, potažmo pak kvalitního spánku. To vše při zatížitelnosti až do 170?kg a garanci až 5 let na neproležení jádra matrace. Pěna BIOGREEN je v nabídce naší společnosti již několik let a její kvalita je tedy náležitě ověřena. Materiály s nápadně podobným pojmenováním jsou pouze pokusem využít dobrého jména tohoto materiálu a jejich kvalita je v řadě případů velmi sporná. Firma MATERASSO je výhradním dovozcem pěny BIOGREEN do České i Slovenské republiky.

Pěna LAZY: Jedinečné vlastnosti VISKOELASTICKÉ PĚNY (známé také jako LÍNÁ PĚNA) jsou zárukou maximálního komfortu spánku. Díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo se dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Působením tělesné teploty uživatele  VISKOELASTICKÁ PĚNÁ měkne, čímž dochází k rovnoměrnému rozložení váhy a ke snížení průměrného tlaku příznivě působícího na organismus. Nedochází proto k narušení krevního oběhu a ke vzniku proleženin. Svalstvo je během spánku naprosto uvolněné, což přispívá k celkové relaxaci organismu. Matrace z VISKOELASTICKÉ PĚNY lze doporučit všem, kteří vyžadují vysoký komfort a pohodlí.

LATEX –  pěna vyrobená z přírodního kaučuku. Pro svou vynikající elasticitu, a především pro schopnost si tuto vlastnost udržet po dlouhá léta, se stala vzorem pro vývoj HR (studených) pěn. Vynikající ortopedické vlastnosti latexové pěny se nejlépe projevují v kombinaci s vhodným lamelovým roštem (min. 26 ks lamel).

 

Atypický rozměr ano
Pratelnost potahu praní až na 60°C
Snímatelnost potahu ano
Výška matrace s potahem 19 cm
Potah Organic Cotton
Rozměr 195 x 80
Záruka 3 roky
Materiál líná pěna + přírodní pěna BIOGREEN
Tvrdost dvojí tvrdost 3 a 4
Zóny 7
Rošt pevný, lamelový
Nosnost 130 kg

Prohlédněte si také zboží ze stejné kategorie

Matrace PARTNER BIOGREEN 1+1 zdarma

Matrace PARTNER BIOGREEN 1+1 zdarma
9 198 Kč
od11 130 Kč
Vhodná pro komfortní spánek, dlouhodobě nemocné, při problémech se zády. Partnerská sendvičová...
detail produktu
Výška: 20 cm
Materiál: přírodní pěna BIOGREEN + značková pěna ELIOCELL
Tvrdost: dvojí tvrdost 3 a 4

Matrace Kampala

Matrace Kampala
8 934 Kč
od10 810 Kč
Unikátní provzdušněná matrace. Jádro matrace je tvořeno tvrzenou pěnou MediFoam s příčnými otvory....
Dárek ZDARMA
detail produktu
Výška: 22 cm
Materiál: Studená HR Bio pěna + tvrzená pěna MediFoam
Tvrdost: dvojí tvrdost - 2 a 3

Matrace Kampala

Matrace Kampala
8 934 Kč
od10 810 Kč
Unikátní provzdušněná matrace. Jádro matrace je tvořeno tvrzenou pěnou MediFoam s příčnými otvory....
Dárek ZDARMA
detail produktu
Výška: 22 cm
Materiál: Studená HR Bio pěna + tvrzená pěna MediFoam
Tvrdost: dvojí tvrdost - 2 a 3
Online prodejce matrací od roku 2008 733 703 703 Volejte Pro odbornou radu při nákupu pište na email nebo